| ВИД | АУДИО |
| РАЗМЕР | 0.1 M |
| МОДЕЛ | 3.5mm M->2x 3.5mm F 45499 0.1m |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | 3.5mm M->2x 3.5mm F 45499 0.1m |
| ВИД: | АУДИО |
| ТИП: | Audio |
| КОНЕКТОР 1 (ОТ): | 1X 3.5 MM |
| КОНЕКТОР 2 (КЪМ): | 2X 3.5 MM |
| РАЗМЕР: | 0.1 M |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | 3.5mm M->2x 3.5mm F 45499 0.1m |
| ТИП: | Audio |
| КОНЕКТОР 1 (ОТ): | 1X 3.5 MM |
| КОНЕКТОР 2 (КЪМ): | 2X 3.5 MM |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| РАЗМЕР: | 0.1 M |
| ВИД: | АУДИО |
| EAN | 4008928454994 |





















