| KIND | COMBINED |
| DIMENSION | 1.8 M |
| MODEL | USB 2.0 A-B 1.8 m GRAY 25407 |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | USB 2.0 A-B 1.8 m GRAY 25407 |
| KIND: | COMBINED |
| TYPE: | СВЪРЗВАЩ |
| CABLE VERSION: | 2 |
| CONNECTOR FROM: | USB-A |
| CONNECTOR TO: | USB-B |
| DIMENSION: | 1.8 M |
| WARRANTY: | No |
| INHERITED: | DIMENSION |
| MODEL: | USB 2.0 A-B 1.8 m GRAY 25407 |
| KIND: | COMBINED |
| TYPE: | СВЪРЗВАЩ |
| CABLE VERSION: | 2 |
| CONNECTOR FROM: | USB-A |
| CONNECTOR TO: | USB-B |
| DIMENSION: | 1.8 M |
| LENGTH: | 1.80 м |
| WARRANTY: | No |
| Generic Article: | 4625 |
| EAN | 4008928254075 |





















