| TYPE | 2 |
| Brand | SBOX |
| MODEL: | SP-203W 2.0 WHITE |
| TYPE: | 2 |
| SENSIBILITY: | > 80 dB |
| FREQUENCY RANGE: | 100 HZ - 20 KHZ |
| MAX POWER: | 2.2 W RMS |
| REMOTE CONTROL: | No |
| HEADPHONE JACK: | No |
| MICROPHONE INPUT: | No |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| Gaming: | No |
| COLOUR: | WHITE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3858894503438 |













