| TYPE | 2 |
| Brand | XTRIKE ME |
| MODEL: | SK-503 |
| TYPE: | 2 |
| SENSIBILITY: | 78 dB |
| FREQUENCY RANGE: | 100 HZ - 20 KHZ |
| IMPEDANCE: | 2x 4Ω |
| MAX POWER: | 2x 3 W |
| REMOTE CONTROL: | No |
| HEADPHONE JACK: | Yes |
| MICROPHONE INPUT: | No |
| WOOD BODY: | No |
| Gaming: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6932391928486 |












