| ТИП | 2 |
| Марка | XTRIKE ME |
| МОДЕЛ: | SK-503 |
| ТИП: | 2 |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 78 dB |
| ЧЕСТОТНА ХАРАКТЕРИСТИКА: | 100 HZ - 20 KHZ |
| ИМПЕДАНС: | 2x 4Ω |
| МАКСИМАЛНА МОЩНОСТ: | 2x 3 W |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| ИЗХОД ЗА СЛУШАЛКИ: | Да |
| ВХОД ЗА МИКРОФОН: | Не |
| ДЪРВЕН КОРПУС: | Не |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6932391928486 |












