| KIND | SUBSTITUTE |
| COLOUR | ЖЪЛТ |
| Brand | IPRINT |
| MODEL: | CB325EE 364XL Y |
| KIND: | SUBSTITUTE |
| COMPATIBILITY: | DJ3070A/PHS5510/5515/6510e |
| COLOUR: | ЖЪЛТ |
| CAPACITY: | 15ml |
| WARRANTY: | No |
| EAN | 6935482013627 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| KIND | SUBSTITUTE |
| COLOUR | ЖЪЛТ |
| Brand | IPRINT |
| MODEL: | CB325EE 364XL Y |
| KIND: | SUBSTITUTE |
| COMPATIBILITY: | DJ3070A/PHS5510/5515/6510e |
| COLOUR: | ЖЪЛТ |
| CAPACITY: | 15ml |
| WARRANTY: | No |
| EAN | 6935482013627 |