| KIND | ORIGINAL |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | HP |
| MODEL: | 106A /W1106A |
| KIND: | ORIGINAL |
| COMPATIBILITY: | HP LASER 107A,HP LASER 107W |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| CAPACITY: | ДО 1000СТРАНИЦИ ПРИ 5% ПОКРИТЕ |
| EAN | 193424172702 |









i
"" Today
| KIND | ORIGINAL |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | HP |
| MODEL: | 106A /W1106A |
| KIND: | ORIGINAL |
| COMPATIBILITY: | HP LASER 107A,HP LASER 107W |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| CAPACITY: | ДО 1000СТРАНИЦИ ПРИ 5% ПОКРИТЕ |
| EAN | 193424172702 |