| ВИД | ОРИГИНАЛНИ |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | HP |
| МОДЕЛ: | 106A /W1106A |
| ВИД: | ОРИГИНАЛНИ |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | HP LASER 107A,HP LASER 107W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КАПАЦИТЕТ: | ДО 1000СТРАНИЦИ ПРИ 5% ПОКРИТЕ |
| EAN | 193424172702 |









i
"" Днес
| ВИД | ОРИГИНАЛНИ |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | HP |
| МОДЕЛ: | 106A /W1106A |
| ВИД: | ОРИГИНАЛНИ |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | HP LASER 107A,HP LASER 107W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КАПАЦИТЕТ: | ДО 1000СТРАНИЦИ ПРИ 5% ПОКРИТЕ |
| EAN | 193424172702 |