| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| HEATED AREA UP TO | 22.00 m² |
| THERMOSTAT | Yes |
| WEEKLY PROGRAMMER | Yes |
| Brand | ATLANTIC |
| MODEL: | F620 2000W |
| CONVECTOR TYPE: | WALL MOUNTED |
| MAXPOWER-W: | 2000.0 W |
| HEATED AREA UP TO: | 22.00 m² |
| THERMOSTAT: | Yes |
| MOISTURE RESISTANCE: | IP 24 |
| WI-FI: | No |
| WEEKLY PROGRAMMER: | Yes |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| HEIGHT: | 45.10 см |
| WIDTH: | 75.40 см |
| LENGTH: | 0.98 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| TYPE OF WALLMOUNTED CONVECTOR: | DIGITAL |
| WARRANTY: | 84 MONTHS |
| EAN | 3410531008494 |















