| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| HEATED AREA UP TO | 26.00 m² |
| THERMOSTAT | Yes |
| WEEKLY PROGRAMMER | Yes |
| Brand | ATLANTIC |
| MODEL: | SOLIUS WI-FI 2000W |
| CONVECTOR TYPE: | WALL MOUNTED |
| MAXPOWER-W: | 2000.0 W |
| HEATED AREA UP TO: | 26.00 m² |
| WORK LEVELS: | 1 |
| THERMOSTAT: | Yes |
| MOISTURE RESISTANCE: | IP24 |
| WI-FI: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| WEEKLY PROGRAMMER: | Yes |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| OPEN WINDOW/DOOR FUNCTION: | Yes |
| AUTOMATIC FALL SHUTOFF: | Yes |
| ADDITIONAL EXTRAS: | текст |
| HEIGHT: | 47.70 см |
| WIDTH: | 104.50 см |
| LENGTH: | 12.90 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| DIMENSION (H, W, D): | 12.9х47.7х104.5 cm |
| HEATING AREA: | 20-25m2 |
| WEIGHT: | 9.200 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | SMART APP - COZYTOUCH |
| WARRANTY: | 84 MONTHS |
| EAN | 3410530020947 |








