| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 26.00 m² |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Да |
| Марка | ATLANTIC |
| МОДЕЛ: | SOLIUS WI-FI 2000W |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СТЕНЕН |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО: | 26.00 m² |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | IP24 |
| WI-FI: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| ФУНКЦИЯ ОТВОРЕН ПРОЗОРЕЦ: | Да |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | текст |
| ВИСОЧИНА: | 47.70 см |
| ШИРИНА: | 104.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 12.90 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 12.9х47.7х104.5 cm |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ: | 20-25m2 |
| ТЕГЛО: | 9.200 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | SMART APP - COZYTOUCH |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| EAN | 3410530020947 |








