| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| HEATED AREA UP TO | 22.00 m² |
| WORK LEVELS | 3 |
| THERMOSTAT | Yes |
| WEEKLY PROGRAMMER | No |
| Brand | ELDOM |
| MODEL: | CF2000 SILVER |
| CONVECTOR TYPE: | FREE-STANDING |
| MAXPOWER-W: | 2000.0 W |
| HEATED AREA UP TO: | 22.00 m² |
| WORK LEVELS: | 3 |
| THERMOSTAT: | Yes |
| WI-FI: | No |
| DISPLAY: | No |
| TIMER: | No |
| WEEKLY PROGRAMMER: | No |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| PROTECTION FOR CHILDREN: | No |
| AUTOMATIC FALL SHUTOFF: | Yes |
| HEIGHT: | 42.70 см |
| WIDTH: | 68.70 см |
| LENGTH: | 18.00 см |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800035729870 |












