| MAXPOWER-W | 500.0 W |
| HEATED AREA UP TO | 6.00 m² |
| WORK LEVELS | 1 |
| WEEKLY PROGRAMMER | No |
| Brand | TESY |
| MODEL: | CN 03 050 MIS F |
| CONVECTOR TYPE: | FREE-STANDING |
| MAXPOWER-W: | 500.0 W |
| HEATED AREA UP TO: | 6.00 m² |
| WORK LEVELS: | 1 |
| MOISTURE RESISTANCE: | IP 24 |
| WI-FI: | No |
| DISPLAY: | No |
| TIMER: | No |
| WEEKLY PROGRAMMER: | No |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| PROTECTION FOR CHILDREN: | No |
| AUTOMATIC FALL SHUTOFF: | Yes |
| HEIGHT: | 45.00 см |
| WIDTH: | 44.00 см |
| LENGTH: | 9.00 см |
| ADDITIONAL EXTRAS: | ADDITIONALEXTRAS |
| WARRANTY: | 84 MONTHS |
| EAN | 3800879206841 |








