| MAXPOWER-W | 1500.0 W |
| HEATED AREA UP TO | 18.00 m² |
| WORK LEVELS | 1 |
| THERMOSTAT | Yes |
| WEEKLY PROGRAMMER | No |
| Brand | TESY |
| MODEL: | CN 03 150 MIS F HeatEco |
| CONVECTOR TYPE: | FREE-STANDING |
| MAXPOWER-W: | 1500.0 W |
| HEATED AREA UP TO: | 18.00 m² |
| WORK LEVELS: | 1 |
| THERMOSTAT: | Yes |
| MOISTURE RESISTANCE: | IP 24 |
| WI-FI: | No |
| DISPLAY: | No |
| WALL MOUNTING: | Yes |
| WEEKLY PROGRAMMER: | No |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| PROTECTION FOR CHILDREN: | No |
| AUTOMATIC FALL SHUTOFF: | Yes |
| HEIGHT: | 45.00 см |
| WIDTH: | 63.00 см |
| LENGTH: | 9.00 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ADDITIONAL EXTRAS: | ADDITIONALEXTRAS |
| EAN | 3800879206865 |














