| MAXPOWER-W | 1500.0 W |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | TESY |
| MODEL: | CN 03 150 EIS W HEATECO 1500W |
| MAXPOWER-W: | 1500.0 W |
| THERMOSTAT: | Yes |
| ADDITIONAL EXTRAS: | Седмичен програматор 24ч/7дни |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 84 MONTHS |
| EAN | 3800879206063 |









| MAXPOWER-W | 1500.0 W |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | TESY |
| MODEL: | CN 03 150 EIS W HEATECO 1500W |
| MAXPOWER-W: | 1500.0 W |
| THERMOSTAT: | Yes |
| ADDITIONAL EXTRAS: | Седмичен програматор 24ч/7дни |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 84 MONTHS |
| EAN | 3800879206063 |