| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | TESY |
| MODEL: | CN 03 200 EIS W HEATECO 2000w |
| MAXPOWER-W: | 2000.0 W |
| THERMOSTAT: | Yes |
| ADDITIONAL EXTRAS: | Седмичен програматор 24ч/7дни |
| COLOUR: | БЯЛ |
| EAN | 3800879206070 |








i
"" in 4 days

| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | TESY |
| MODEL: | CN 03 200 EIS W HEATECO 2000w |
| MAXPOWER-W: | 2000.0 W |
| THERMOSTAT: | Yes |
| ADDITIONAL EXTRAS: | Седмичен програматор 24ч/7дни |
| COLOUR: | БЯЛ |
| EAN | 3800879206070 |