| MAXPOWER-W | 1500.0 W |
| HEATED AREA UP TO | 18.00 m² |
| Brand | ELDOM |
| MODEL: | RH02F15M-W |
| CONVECTOR TYPE: | FREE-STANDING |
| MAXPOWER-W: | 1500.0 W |
| HEATED AREA UP TO: | 18.00 m² |
| WALL MOUNTING: | Yes |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| AUTOMATIC FALL SHUTOFF: | Yes |
| HEIGHT: | 45.30 см |
| WIDTH: | 68.80 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WEIGHT: | 6.000 kg |
| ADDITIONAL EXTRAS: | С ВЪЗМОЖНОСТ ЗА СТЕНЕН МОНТАЖ |
| WARRANTY: | 84 MONTHS |
| EAN | 3800035751420 |















