| МОЩНОСТ W | 1500.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 18.00 m² |
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ: | RH02F15M-W |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ W: | 1500.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО: | 18.00 m² |
| МОНТАЖ НА СТЕНА: | Да |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 45.30 см |
| ШИРИНА: | 68.80 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ТЕГЛО: | 6.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | С ВЪЗМОЖНОСТ ЗА СТЕНЕН МОНТАЖ |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035751420 |















