| МОЩНОСТ W | 2500.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 25.00 m² |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 1 |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Не |
| Марка | ATLANTIC |
| МОДЕЛ: | F19 DESIGN 2500 |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ W: | 2500.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО: | 25.00 m² |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | IP 24 |
| WI-FI: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| МОНТАЖ НА СТЕНА: | Не |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР: | Не |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА: | Не |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 46.10 см |
| ШИРИНА: | 90.90 см |
| ДЪЛЖИНА: | 11.40 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | ADDITIONALEXTRAS |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| EAN | 3410535155040 |



















