| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Да |
| Марка | ATLANTIC |
| МОДЕЛ: | F120 DESIGN 2000W Wi-Fi |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| WI-FI: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| ФУНКЦИЯ ОТВОРЕН ПРОЗОРЕЦ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 46.00 см |
| ШИРИНА: | 77.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 11.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ТИП СТЕНЕН КОНВЕКТОР: | ДИГИТАЛЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| EAN | 3410531004939 |

















