| МОЩНОСТ W | 1500.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | ATLANTIC |
| МОДЕЛ: | F120 DESIGN 1500W Wi-Fi |
| МОЩНОСТ W: | 1500.0 W |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | КЛАС НА ЗАЩИТА IP24 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| EAN | 3410531004922 |








i
"" Днес
| МОЩНОСТ W | 1500.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | ATLANTIC |
| МОДЕЛ: | F120 DESIGN 1500W Wi-Fi |
| МОЩНОСТ W: | 1500.0 W |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | КЛАС НА ЗАЩИТА IP24 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| EAN | 3410531004922 |