| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | MILL |
| МОДЕЛ: | SG2000LED |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 62.00 см |
| ШИРИНА: | 24.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 38.50 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 7090019821133 |

















