| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 24.00 m² |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | CN 222 MC |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО: | 24.00 m² |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| WI-FI: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | Ел. терморегулатор 5-36°C |
| ВИСОЧИНА: | 0.68 см |
| ШИРИНА: | 0.28 см |
| ДЪЛЖИНА: | 0.54 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ: | 16-24 m² |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879005598 |













