| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 24.00 m² |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | CN 221 MC |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО: | 24.00 m² |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 0.58 см |
| ДЪЛЖИНА: | 0.81 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 580X253X810CM |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ: | 16-24 m² |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879005581 |












