| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| HEATED AREA UP TO | 24.00 m² |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | TESY |
| MODEL: | CN 221 MC |
| CONVECTOR TYPE: | FREE-STANDING |
| MAXPOWER-W: | 2000.0 W |
| HEATED AREA UP TO: | 24.00 m² |
| WORK LEVELS: | 2 |
| THERMOSTAT: | Yes |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| AUTOMATIC FALL SHUTOFF: | Yes |
| HEIGHT: | 0.58 см |
| LENGTH: | 0.81 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| POWER LEVELS: | 2 |
| DIMENSION (H, W, D): | 580X253X810CM |
| HEATING AREA: | 16-24 m² |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800879005581 |












