| MAXPOWER-W | 1200.0 W |
| HEATED AREA UP TO | 20.00 m² |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | IR1200W |
| CONVECTOR TYPE: | FREE-STANDING |
| MAXPOWER-W: | 1200.0 W |
| HEATED AREA UP TO: | 20.00 m² |
| THERMOSTAT: | Yes |
| WI-FI: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| WALL MOUNTING: | Yes |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| LENGTH: | 100.00 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WEIGHT: | 13.100 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3838782695445 |
















