| МОЩНОСТ W | 1200.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 20.00 m² |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | IR1200W |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ W: | 1200.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО: | 20.00 m² |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| WI-FI: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| МОНТАЖ НА СТЕНА: | Да |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| ДЪЛЖИНА: | 100.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ТЕГЛО: | 13.100 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3838782695445 |
















