| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 22.00 m² |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 1 |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Да |
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ: | GALANT RH01F20W-S WiFi |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО: | 22.00 m² |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | Не |
| WI-FI: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| МОНТАЖ НА СТЕНА: | Не |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА: | Да |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 55.10 см |
| ШИРИНА: | 68.80 см |
| ДЪЛЖИНА: | 9.90 см |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | ADDITIONALEXTRAS |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035716146 |




















