| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| HEATED AREA UP TO | 20.00 m² |
| WORK LEVELS | 1 |
| THERMOSTAT | Yes |
| WEEKLY PROGRAMMER | No |
| Brand | ATLANTIC |
| MODEL: | F19 DESIGN 2000 |
| CONVECTOR TYPE: | FREE-STANDING |
| MAXPOWER-W: | 2000.0 W |
| HEATED AREA UP TO: | 20.00 m² |
| WORK LEVELS: | 1 |
| THERMOSTAT: | Yes |
| MOISTURE RESISTANCE: | IP 24 |
| WI-FI: | No |
| DISPLAY: | No |
| WALL MOUNTING: | No |
| WEEKLY PROGRAMMER: | No |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| PROTECTION FOR CHILDREN: | No |
| AUTOMATIC FALL SHUTOFF: | No |
| HEIGHT: | 46.10 см |
| WIDTH: | 77.10 см |
| LENGTH: | 11.40 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ADDITIONAL EXTRAS: | ADDITIONALEXTRAS |
| WARRANTY: | 84 MONTHS |
| EAN | 3410535155033 |



















