| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| HEATED AREA UP TO | 24.00 m² |
| Brand | TESY |
| MODEL: | CN 222 MC |
| CONVECTOR TYPE: | FREE-STANDING |
| MAXPOWER-W: | 2000.0 W |
| HEATED AREA UP TO: | 24.00 m² |
| WORK LEVELS: | 2 |
| WI-FI: | No |
| DISPLAY: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| ADDITIONAL EXTRAS: | Ел. терморегулатор 5-36°C |
| HEIGHT: | 0.68 см |
| WIDTH: | 0.28 см |
| LENGTH: | 0.54 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| POWER LEVELS: | 2 |
| HEATING AREA: | 16-24 m² |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800879005598 |













