| МОЩНОСТ W | 1500.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 17.00 m² |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Да |
| Марка | ATLANTIC |
| МОДЕЛ: | F620 1500W |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СТЕНЕН |
| МОЩНОСТ W: | 1500.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО: | 17.00 m² |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | IP 24 |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| ФУНКЦИЯ ОТВОРЕН ПРОЗОРЕЦ: | Да |
| ШИРИНА: | 60.60 см |
| ДЪЛЖИНА: | 0.98 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ТИП СТЕНЕН КОНВЕКТОР: | ДИГИТАЛЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| EAN | 3410531008487 |















