| МОЩНОСТ W | 1000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 10.00 m² |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Да |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | CN 06 100 EA CLOUD W |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СТЕНЕН |
| МОЩНОСТ W: | 1000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО: | 10.00 m² |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | Да |
| WI-FI: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Не |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| ФУНКЦИЯ ОТВОРЕН ПРОЗОРЕЦ: | Да |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА: | Да |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | Air Safe, Адаптивен старт |
| ВИСОЧИНА: | 34.00 см |
| ШИРИНА: | 8.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 80.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879206681 |

















