| МОЩНОСТ W | 700.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 30.00 m² |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | AENO |
| МОДЕЛ: | GH1S |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СТЕНЕН |
| МОЩНОСТ W: | 700.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО: | 30.00 m² |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| WI-FI: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 36.6x100x1.1cm |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ: | 30m2 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | Wi-Fi, СМАРТ УПРАВЛЕНИЕ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5903282319257 |
























