| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 25.00 m² |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Да |
| Марка | DIMPLEX |
| МОДЕЛ: | ALTA 2000W WiFi |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СТЕНЕН |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО: | 25.00 m² |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | IP24 |
| WI-FI: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| ФУНКЦИЯ ОТВОРЕН ПРОЗОРЕЦ: | Да |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА: | Да |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ: | Не |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | Не |
| ВИСОЧИНА: | 40.00 см |
| ШИРИНА: | 112.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 9.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| EAN | 5011139083159 |










