| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 24.00 m² |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Да |
| Марка | ATLANTIC |
| МОДЕЛ: | Furno Wi-Fi 2000W |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СТЕНЕН |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО: | 24.00 m² |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | IP 24 |
| WI-FI: | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 47.70 см |
| ШИРИНА: | 104.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 13.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| EAN | 3410531380088 |











