| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | CN 03 200 EIS W HEATECO 2000w |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | Седмичен програматор 24ч/7дни |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| EAN | 3800879206070 |








i
"" до 4 дни

| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | CN 03 200 EIS W HEATECO 2000w |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | Седмичен програматор 24ч/7дни |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| EAN | 3800879206070 |