| МОЩНОСТ W | 2500.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | CN 03 250 EIS W HEATECO 2500w |
| МОЩНОСТ W: | 2500.0 W |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР 24ч/7ДНИ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| EAN | 3800879206087 |








i
"" Днес

| МОЩНОСТ W | 2500.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | CN 03 250 EIS W HEATECO 2500w |
| МОЩНОСТ W: | 2500.0 W |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР 24ч/7ДНИ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| EAN | 3800879206087 |