| МОЩНОСТ W | 1500.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 18.00 m² |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | CN 055 150 MIS F |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ W: | 1500.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО: | 18.00 m² |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879208210 |









i
"" до 4 дни
| МОЩНОСТ W | 1500.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 18.00 m² |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | CN 055 150 MIS F |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ W: | 1500.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО: | 18.00 m² |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879208210 |