| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 15.00 m² |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Не |
| Марка | DELONGHI |
| МОДЕЛ: | HSX 2320 F NEW |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО: | 15.00 m² |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | Не |
| WI-FI: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| МОНТАЖ НА СТЕНА: | Не |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР: | Не |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА: | Не |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ: | Не |
| ВИСОЧИНА: | 68.30 см |
| ШИРИНА: | 46.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 9.00 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | ADDITIONALEXTRAS |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8004399131385 |












