| KIND | ORIGINAL |
| Brand | EPSON |
| MODEL: | 10x15cm 100 ЛИСТА |
| KIND: | ORIGINAL |
| COMPATIBILITY: | с EPSON печатащ с мастило |
| PAPER FORMAT: | 10X15 CM |
| WEIGHT: | 200 g/m2 |
| TYPE: | ГЛАНЦИРАНА ФОТО ХАРТИЯ |
| NUMBERS IN PACKAGE: | 100 листа |
| EAN | 8715946529509 |



i
"" in 4 days
| KIND | ORIGINAL |
| Brand | EPSON |
| MODEL: | 10x15cm 100 ЛИСТА |
| KIND: | ORIGINAL |
| COMPATIBILITY: | с EPSON печатащ с мастило |
| PAPER FORMAT: | 10X15 CM |
| WEIGHT: | 200 g/m2 |
| TYPE: | ГЛАНЦИРАНА ФОТО ХАРТИЯ |
| NUMBERS IN PACKAGE: | 100 листа |
| EAN | 8715946529509 |