| ВИД | ОРИГИНАЛНИ |
| Марка | EPSON |
| МОДЕЛ: | 10x15cm 100 ЛИСТА |
| ВИД: | ОРИГИНАЛНИ |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | с EPSON печатащ с мастило |
| ФОРМАТ НА ДОКУМЕНТА: | 10X15 CM |
| ТЕГЛО: | 200 g/m2 |
| ТИП: | ГЛАНЦИРАНА ФОТО ХАРТИЯ |
| БРОЙ ЛИСТА В ПАКЕТА: | 100 листа |
| EAN | 8715946529509 |



i
"" до 4 дни
| ВИД | ОРИГИНАЛНИ |
| Марка | EPSON |
| МОДЕЛ: | 10x15cm 100 ЛИСТА |
| ВИД: | ОРИГИНАЛНИ |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | с EPSON печатащ с мастило |
| ФОРМАТ НА ДОКУМЕНТА: | 10X15 CM |
| ТЕГЛО: | 200 g/m2 |
| ТИП: | ГЛАНЦИРАНА ФОТО ХАРТИЯ |
| БРОЙ ЛИСТА В ПАКЕТА: | 100 листа |
| EAN | 8715946529509 |