| KIND | ORIGINAL |
| Brand | HP |
| MODEL: | A4 Advanced Photo Paper Q5456A |
| KIND: | ORIGINAL |
| COMPATIBILITY: | с HP печатащ с мастило |
| PAPER FORMAT: | A4 |
| WEIGHT: | 250 g/m2 |
| TYPE: | ГЛАНЦИРАНА ФОТО ХАРТИЯ |
| NUMBERS IN PACKAGE: | 25 листа |
| EAN | 882780349551 |



| KIND | ORIGINAL |
| Brand | HP |
| MODEL: | A4 Advanced Photo Paper Q5456A |
| KIND: | ORIGINAL |
| COMPATIBILITY: | с HP печатащ с мастило |
| PAPER FORMAT: | A4 |
| WEIGHT: | 250 g/m2 |
| TYPE: | ГЛАНЦИРАНА ФОТО ХАРТИЯ |
| NUMBERS IN PACKAGE: | 25 листа |
| EAN | 882780349551 |