| ВИД | ОРИГИНАЛНИ |
| Марка | HP |
| МОДЕЛ: | A4 Advanced Photo Paper Q5456A |
| ВИД: | ОРИГИНАЛНИ |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | с HP печатащ с мастило |
| ФОРМАТ НА ДОКУМЕНТА: | A4 |
| ТЕГЛО: | 250 g/m2 |
| ТИП: | ГЛАНЦИРАНА ФОТО ХАРТИЯ |
| БРОЙ ЛИСТА В ПАКЕТА: | 25 листа |
| EAN | 882780349551 |



| ВИД | ОРИГИНАЛНИ |
| Марка | HP |
| МОДЕЛ: | A4 Advanced Photo Paper Q5456A |
| ВИД: | ОРИГИНАЛНИ |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | с HP печатащ с мастило |
| ФОРМАТ НА ДОКУМЕНТА: | A4 |
| ТЕГЛО: | 250 g/m2 |
| ТИП: | ГЛАНЦИРАНА ФОТО ХАРТИЯ |
| БРОЙ ЛИСТА В ПАКЕТА: | 25 листа |
| EAN | 882780349551 |