| KIND | NORMAL |
| POWER | 2500 W |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-2440 |
| KIND: | NORMAL |
| POWER: | 2500 W |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 2 |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.000 kg |
| EAN | 5202561597233 |









i
"" Today
• Мощност 2100-2500 W.
• Температурен контрол.
• Светлинен индикатор за захранване.
• Защита от прегряване.
• Гумени крачета против хлъзгане.
• Двоен котлон с диаметър 180мм и 150 мм.
| KIND | NORMAL |
| POWER | 2500 W |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-2440 |
| KIND: | NORMAL |
| POWER: | 2500 W |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 2 |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.000 kg |
| EAN | 5202561597233 |