| ВИД | ОБИКНОВЕН |
| МОЩНОСТ | 2500 W |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-2440 |
| ВИД: | ОБИКНОВЕН |
| МОЩНОСТ: | 2500 W |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 2 |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.000 kg |
| EAN | 5202561597233 |









i
"" Днес
• Мощност 2100-2500 W.
• Температурен контрол.
• Светлинен индикатор за захранване.
• Защита от прегряване.
• Гумени крачета против хлъзгане.
• Двоен котлон с диаметър 180мм и 150 мм.
| ВИД | ОБИКНОВЕН |
| МОЩНОСТ | 2500 W |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-2440 |
| ВИД: | ОБИКНОВЕН |
| МОЩНОСТ: | 2500 W |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 2 |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.000 kg |
| EAN | 5202561597233 |