| KIND | INDUCTION |
| POWER | 2000 W |
| POWER LEVELS | 8 |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HD5830/90 |
| KIND: | INDUCTION |
| POWER: | 2000 W |
| POWER LEVELS: | 8 |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 1 |
| DIAMETER OF THE PLATE: | 0.20 см |
| TIMER: | Yes |
| AUTOMATIC PROGRAMS: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| PROTECTION FOR CHILDREN: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.130 kg |
| EAN | 8720389068430 |









