| ВИД | ИНДУКЦИОНЕН |
| МОЩНОСТ | 2000 W |
| НИВА НА МОЩНОСТ | 8 |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HD5830/90 |
| ВИД: | ИНДУКЦИОНЕН |
| МОЩНОСТ: | 2000 W |
| НИВА НА МОЩНОСТ: | 8 |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 1 |
| ДИАМЕТЪР НА ПЛОЧАТА: | 0.20 см |
| ТАЙМЕР: | Да |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.130 kg |
| EAN | 8720389068430 |









