| KIND | INDUCTION |
| POWER | 1800 W |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SCP 4001BK |
| KIND: | INDUCTION |
| POWER: | 1800 W |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 2 |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.850 kg |
| EAN | 8590669279029 |







i
"" Today
| KIND | INDUCTION |
| POWER | 1800 W |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SCP 4001BK |
| KIND: | INDUCTION |
| POWER: | 1800 W |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 2 |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.850 kg |
| EAN | 8590669279029 |