| KIND | INDUCTION |
| POWER | 2000 W |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | IH2011 |
| KIND: | INDUCTION |
| POWER: | 2000 W |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 1 |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| OVERHEATING PROTECTION: | Yes |
| PROTECTION FOR CHILDREN: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.860 kg |
| EAN | 8414234746702 |










