| ВИД | ИНДУКЦИОНЕН |
| МОЩНОСТ | 2000 W |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | IH2011 |
| ВИД: | ИНДУКЦИОНЕН |
| МОЩНОСТ: | 2000 W |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 1 |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ПРЕДПАЗВАНЕ ПРОТИВ ПРЕГРЯВАНЕ: | Да |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.860 kg |
| EAN | 8414234746702 |










